Svatomartinské pohoštění 14.-17.11.2019

Poslední aktualizace: 03/10/2019

Podzim plný dobrého jídla a pití se blíží. Máme pro vás tradiční svatomartinské pohoštění plné netradiční nabídky spojené s naší vynikající husičkou! Ať už u nás plánujete jen si pochutnat nebo se i ubytovat, určitě budete spokojeni.

Fotogalerie k novince

Protože místa v hotelu i restauraci ubývají, doporučujeme určitě rezervaci předem na telefonu 775 012 892 nebo na emailu restaurace@hotelpodkoksinem.cz, případně využijte náš rezervační formulář. (nezapomeňte nahlásit kolik si přejete porcí husy a jaké víno).

Svatomartinský taneční večer

V pátek 15.11. od 20:00 zahraje fantastický BerBand, který jste si u nás měli šanci už mnohokrát poslechnout. Hrají skutečně parádně a můžete se těšit, že to s nimi náležitě roztočíme!

Svatomartinské menu

  • Husí polévka s tyrolským knedlíčkem
  • Husí stehno (400 g) pečené na královském koření s variací zelí a speciálním Mildovým hořehledským knedlíkem
  • Čokoládový cheesecake s citrónovo - skořicovým přelivem

Svatomartinský golfový ubytovací balíček

Kdykoli se u nás v termínu 14. - 17.11. ubytujete alespoň na jednu noc, získáváte na dobu pobytu neomezenou hru na golfovém hřišti. A nezapomeňte si rezervovat svatomartinské menu!

Příklad: Dvojice se ubytuje z pátku 15.11. do neděle 17.11., získává neomezenou hru od pátku do neděle!

Svatomartinský ubytovací balíček

I pro ty, co golf nehrají, ale rádi si u nás odpočinou a dobře pochutnají, máme speciální nabídku. Jakmile u nás budete ubytováni, dostanete na všechny položky našeho Svatomartinského menu 10% slevu!

Těšíme se na vás!