Pro návštěvníky Brd

Poslední aktualizace: 05/04/2021

Chystáte se do Brd a okolí a hledáte příjemné a pohodlné ubytování s rodinným přístupem personálu a luxusní kuchyní? Potřebujete uschovat svá kola nebo poradit vhodný výlet? Pak jste u nás naprosto správně!

Fotogalerie k novince

Rodinný hotel Pod Kokšínem, trojnásobný držitel Velké ceny cestovního ruchu, nabízí vysoký standart ubytování v nově zrekonstruovaném bývalém zájezdním hostinci z 15. století. Jedinečná historičnost místa byla citlivě vetknuta do stávající podoby pokojů, restaurace i zasedací místnosti a umožňuje návštěvníkům příjemně relaxovat v útulném a kouzelně členitém prostředí. Hotel disponuje 40ti lůžky, včetně královského dvoupokojového apartmá nebo několika unikátními vícepatrovými pokoji.

O vaše pohodlí se postará přátelský personál a pochutnat si můžete v nekuřácké restauraci, která je v chladnějším počasí vyhřívána krbem. Nabízí jak tradiční, tak originální pokrmy, plzeňské pivo je samozřejmostí.

A jak vypadá náš nejoblíbenější turistický balíček? Za 3 100 Kč pro 2 osoby získáte:

  • Ubytování na dvě noci ve dvoulůžkovém pokoji
  • Polopenze včetně bufetové snídaně a dvouchodové večeře z ubytovacího menu
  • Seznam doporučených výletů včetně možnosti zapůjčení map a průvodců
  • Vstupenky do zámku a špejcharu ve Spáleném Poříčí
  • Vstupenky do koupacího biotopu Blovice (červen - září)
  • Neomezený vstup na tenisový kurt (5 min autem)
  • Zapůjčení holí na Nordic Walking

Prohlédněte si i další naše balíčky, které za výhodných podmínek kombinují ubytování, stravování a řadu dalších benefitů, případně si můžete vybrat klasickou formu ubytování na noc se snídaní.

Svůj pobyt rezervujte ihned zde nebo na telefonu 606 793 476 a nebo emailem na recepce@hotelpodkoksinem.cz.

Těšíme se na Vaši návštěvu!