Parádní cyklobalíčky

Poslední aktualizace: 22/03/2021

Oblast Brd je rájem pro cykloturistiku. Bývalý vojenský prostor je protkán hustou sítí kvalitních zpevněných cest a o další servis se postará náš hotel Pod Kokšínem. A je to naprostá bomba!

Fotogalerie k novince

Hotel Pod Kokšínem je trojnásobným držitelem Velké ceny cestovního ruchu a leží přímo na hranici nově vzniklé CHKO Brdy. Z útulného pokoje to tak máte do panenské brdské přírody jen pár kroků, stejně jako k blízkému koupacímu biotopu v Blovicích. A nebo jen o málo vzdálenější Plzeň, která nabízí řadu pamětihodností, ZOO a především světoznámý pivovar.

Na podzim roku 2020 byla dokončena komfortní cyklostezka, která má nástupní místo pouhých 100 m od našeho hotelu. Na jednu stranu máte tak luxusní přístup do samotných Brd, na stranu druhou do malebné krajiny Spálenopoříčska.

Společně s otevřením cyklostezky jsme v našem hotelu renovovali zázemí pro cyklisty, kde si teď pohodlně můžete kola uschovat (až 100 kol), umýt, nafouknout, nabít či opravit.

Naše cyklobalíčky nabízíme ve dvou základních variantách, na 2 a na 5 nocí. Ta delší obsahuje navíc seznámení s golfem pod vedením certifikovaného trenéra a vstupenky na prohlídku Plzeňského pivovaru! V případě zájmu o změnu (např. pro větší množství osob nebo o jinou dobu pobytu) se na nás neváhejte obrátit.

Náš Mini cyklo balíček obsahuje:

  • Ubytování na dvě noci ve dvoulůžkovém pokoji v *** hotelu Pod Kokšínem
  • Polopenze včetně bufetové snídaně (bohatá na ovoce, müsli,...) a dvouchodové večeře z ubytovacího menu (výběr ze 7 různých hlavních jídel včetně vegetariánské či bezlepkové varianty)
  • Zabezpečená úschovna kol a vybavení s kapacitou více než 100 kol
  • Prodloužený check-out do 16:00, takže i v den odjezdu zvládnete výlet bez problémů
  • Podrobné mapové podklady Brd včetně sady doporučených cyklovýletů dle délky a náročnosti, k nahlédnutí zde
  • Vstupenky do zámku a špejcharu ve Spáleném Poříčí
  • Vstupenky do koupacího biotopu Blovice (červen - září)
  • Neomezený vstup na tenisový kurt (5 min autem)
  • Možnost opravit, umýt a dofouknout své kolo přímo v zázemí hotelu

Ceníková cena je úžasných 3 400 Kč pro 2 osoby!

Celý balíček můžete pohodlně rezervovat a zaplatit z pohodlí domova, postačí vyplnit tento formulář.