Parádní cyklobalíčky

Oblast Brd je rájem pro cykloturistiku. Bývalý vojenský prostor je protkán hustou sítí kvalitních zpevněných cest a o další servis se postará náš hotel Pod Kokšínem. A je to naprostá bomba!

Hotel Pod Kokšínem je trojnásobným držitelem Velké ceny cestovního ruchu a leží přímo na hranici nově vzniklé CHKO Brdy. Z útulného pokoje to tak máte do panenské brdské přírody jen pár kroků, stejně jako k blízkému koupacímu biotopu v Blovicích. A nebo jen o málo vzdálenější Plzeň, která nabízí řadu pamětihodností, ZOO a především světoznámý pivovar.

Na podzim roku 2020 byla dokončena komfortní cyklostezka, která má nástupní místo pouhých 100 m od našeho hotelu. Na jednu stranu máte tak luxusní přístup do samotných Brd, na stranu druhou do malebné krajiny Spálenopoříčska.

Společně s otevřením cyklostezky jsme v našem hotelu renovovali zázemí pro cyklisty, kde si teď pohodlně můžete kola uschovat (až 100 kol), umýt, nafouknout, nabít či opravit.

Naše cyklobalíčky nabízíme ve dvou základních variantách, na 2 a na 5 nocí. Ta delší obsahuje navíc seznámení s golfem pod vedením certifikovaného trenéra a vstupenky na prohlídku Plzeňského pivovaru! V případě zájmu o změnu (např. pro větší množství osob nebo o jinou dobu pobytu) se na nás neváhejte obrátit.

Náš Mini cyklo balíček obsahuje:

 • Ubytování na dvě noci ve dvoulůžkovém pokoji v *** hotelu Pod Kokšínem
 • Polopenze včetně bufetové snídaně (bohatá na ovoce, müsli,...) a dvouchodové večeře z ubytovacího menu (výběr z různých hlavních jídel včetně vegetariánské či bezlepkové varianty)
 • Zabezpečená úschovna kol a vybavení s kapacitou více než 100 kol
 • Prodloužený check-out do 16:00, takže i v den odjezdu zvládnete výlet bez problémů
 • Podrobné mapové podklady Brd včetně sady doporučených cyklovýletů dle délky a náročnosti, k nahlédnutí zde
 • Vstupenky do zámku a špejcharu ve Spáleném Poříčí
 • Vstupenky do koupacího biotopu Blovice (červen - září)
 • Neomezený vstup na tenisový kurt (5 min autem)
 • Možnost opravit, umýt a dofouknout své kolo přímo v zázemí hotelu

Ceníková cena je úžasných 4 200 Kč pro 2 osoby!

Celý balíček můžete pohodlně rezervovat nebo rovnou zaplatit a obdržet voucher z pohodlí domova.

Najdete nás na sociálních sítích:
Volba jazyka:

Hotel "Pod Kokšínem"
Hořehledy 35
335 61 Spálené Poříčí

Vyberte si balíček
  crossmenumenu-circlecross-circle